VİDEOLAR

KONUTLARDA MERKEZİ SÜPÜRGE SİSTEMİ KULLANIMI

Otomatik Sistem Kullanımı

Drainvac Otomatik Islak-Kuru Sistem vakum ünitelerinin kullanımı kolay ve bakım gerektirmez. Çekilen toz ve kiri su ile karıştırarak doğrudan gidere tahliye eder.

Islak Alanlarda Kullanım Kolaylığı

Drainvac Merkezi Süpürge Sistemleri ıslak alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Otomatik Islak Kuru sistemi banyo zeminlerinde, teras ve havuz kenarlarındaki suyu rahatlıkla vakumlayabilirsiniz..

Her Alanda En İyi Yardımcınız

Drainvac Merkezi Süpürge Sistemlerini evinizin her bölgesinde kullanabilirsiniz.  Evde yaşanabilecek ufak tefek kazalarda dahi Drainvac’la müdahale edebilir evinizi hijyenik hale getirebilirsiniz.

Drainvac Elekli Sistem

Drainvac’ın en özel sistemlerinden bir tanesidir. Drainvac elekli sistem vakum ünitesine kaçabilecek ağır toz ve cisimleri bir haznede toplayarak gidere kaçmasını engeller.

TİCARİ ALANLARDA MERKEZİ SÜPÜRGE SİSTEMİ KULLANIMI

Oto Yıkamalarda Sistem Kullanımı

Drainvac Otomatik Sistemin en yoğun kullanıldığı alanlardan biri oto yıkamalardır. Oto yıkamalarda rahat kullanımı ve pratik oluşu nedeniyle yoğun olarak tercih edilmektedir.

Kolay Otomobil Temizliği

Otomobil temizliğinde sadece süpürme işlemi değil, paspas ve koltuk yıkama işlerinde de Drainvac Otomatik Islak Kuru Sistem ile rahatlıkla  yapılabilir

Sert Zeminlerde Kolay Kullanım

Drainvac Sert zeminlerde özel aparatlarıyla kolaylıkla kullanılabilir. Sert zeminlere yapışan çamur ve kiri su püskürterek söker atar ve hijyenik alanlar yaratır.

Ofislerde Otomatik Sistem Kullanımı

Drainvac Otomatik Islak Kuru Sistem ofislerde ve iş yerlerinde hijyenik .çalışma alanları yaratmak için ve etkin temizlik için kullanılır. En zor yüzeylerde dahi en iyi temizliği sağlar.

Ünlü Markalar Drainvac'ı Seçiyor

Drainvac kaliteli ürünleri ve geniş ürün yelpazesiyle tanınmış markalar ve firmalarda kullanılmaktadır.

Ünlü Markalar Drainvac'ı Seçiyor​

Drainvac kaliteli ürünleri ve geniş ürün yelpazesiyle tanınmış markalar ve firmalarda kullanılmaktadır.

ENDÜSTRİYEL ALANLARDA MERKEZİ SÜPÜRGE SİSTEMİ KULLANIMI

Fırınlarda Merkezi Süpürge Sistemleri

Drainvac Merkezi Süpürge Sistemleri en zor  endüstriyel alanlarda dahi çözüm odaklı olarak çalışır,  kir ve tozu  temizleyerek hijyenik alanlar yaratır.

Drainvac Basınçlı Su ile Zemin Temizliği

Drainvac’ın en son teknoljik hizmeti olan VACREEL KART ile  fabrika ve endüstriyel alanlarda zemine yapışan yağ gibi kalıcı kirleri basınçlı su ile sökülür ve  vakum ile temizlenir.

WhatsApp chat