TİCARİ ALANLAR İÇİN MERKEZİ VAKUM
SİSTEMLERİ

Drainvac’ın üstün teknoloji ile geliştirilen Ticari Serileri ; oto yıkamalar, restaurantlar, butik oteller, atölyeler, laboratuvarlar, yurtlar, okullar, yatlar, gemiler, hastaneler ve apartmanlar gibi alanlarda en uygun çözümü sağlar. 

Ticari alanlarda makaralı hortum sistemi ile hortumu taşımaya gerek kalmaz.

Dünyanın ilk ve tek ISLAK – KURU emiş özelliğine sahip siklonik ve otomatik serileriyle ticari yapılarınızda sıvılar vakumlanabilir, zemin ve tezgahlar su püskürtülerek yıkanabilir, araç içleri şampuanlı olarak temizlenebilir.  

Drainvac’ın geniş ticari ürün yelpazesinde her kalitede ve her bütçeye uygun üniteler bulunmaktadır.

Ticari Serilerde motor ilave edilerek ilave güç sağlanabildiği gibi separatör ilavesiyle vakumlanan tozlar iriliklerine göre ayrılabilir. 

Ticari Serilerde Merkezi ünitelerin yanı sıra mobil ünitelerde mevcuttur. 

Ticari alanlarda günün her saati yüksek vakum elde edilmesi gerekir. Drainvac Siklonik Seriler ile her an yüksek vakum vardır. Siklonik filtre sayesinde çöp haznesi dolduğu halde emiş hiçbir zaman düşmez.

Drainvac Otomatik Ticari Seriler, ticari alanda en etkili ürünlerdendendir. Drainvac Otomatik sistemler Standart , Elekli ve Split olarak kullanılabilir.  Drainvac Otomatik Sistemleri, oto yıkamalarda, restaurantlarda, fırın vb. alanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Drainvac Ticari Vakum ünitelerine ek olarak Split motorlar eklenebilir. Split motorlar sayesinde vakum ünitesinin gücü arttırılabilir.

Ayrıca vakum ünitelerinin sığmadığı alanlarda motor bölümü ayrı olarak entegre edilebilir.

Drainvac Mobil Seriler ile , sabit vakum prizlerine gerek kalmadan, tekerlekli platformlar üzerine monte edilen üniteler ve hortumlar ile ulaşılması zor alanlara dahi kolaylıkla ulaşılabilir.

Özellikle VACREEL modelinde basınçlı su ile vakum entegre çalıştığından dolayı zemine ve duvarlara yapışan en zor kirler dahi kolaylıkla temizlenebilir.

Drainvac Ticari Separatörler,  Vakum ünitesine gitmesi istenmeyen cisim ve tozları toplamaya yarayan separatörler her boyutta ve her alana monte edilebilir.

Drainvac makaralı hortumlar, ticari alanlarda kullanılır. 

Temizlik hortumu bir makaraya sarılıdır. Kullanılmak istenilen kadar hortum çekilir ve özel düzenek kilitlenir. Böylelikle hortuma ve kullanıcılara zarar gelmeden temizlik yapılabilir. İşlem bittikten sonra kilit açılarak hortum tekrar makaraya sarılarak işlem sonlandırılır.

WhatsApp chat