Drainvac Türkiye

+90 212 325 0884 İletişim

Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/home/drainvacturkiye.com/httpdocslibraries/joomla/database/table) is not within the allowed path(s): (/home/drainvacturkiye.com/httpdocs:/home/drainvacturkiye.com/tmp:/tmp:/home/drainvacturkiye.com/moodledata) in /home/drainvacturkiye.com/httpdocs/libraries/joomla/filesystem/path.php on line 247

Referanslarımız

  • PDF

30 Yıldır, dünyada binlerce yapıda başarı ile uygulanan DrainVac, bugün işinde profesyonel olanların tercih ettiği Merkezi Elektrikli Süpürge Sistemi olmayı başarmıştır. Dünya’da bir çok ülkede zincir mağazaları olan Mazda, Hyundai, Volkswagen, Nissan, Toyota, Mc Donalds gibi markaların Merkezi Elektrikli Süpürge Sisteminde çözüm ortağı olmuştur.

Ülkemizde de yaklaşık 1 yıldır satış ve uygulaması yapılan DrainVac Merkezi Elektrikli Süpürge Sistemi, büyüklü küçüklü, temizlik yapılması gereken bir çok yapıda kullanılmaya başlanmıştır. Müşteri gizliliği prensibimiz gereği kullanıcı referanslarımızı web sayfamızdan yayınlayamıyoruz. Referans listemizi almak için 0212-325 08 84 nolu telefonumuzdan müşteri temsilcimiz ile irtibata geçmenizi rica ederiz.


Uluslararası Önemli Referanslarımız

Otomobil Bayileri

Mazda Kurulum 

Restaurant

Mc Donald Kurulum 

Otomobil Bayileri

Toyota Kurulum 

Süper Market

Market Kurulum 

Üniversite Veteriner Hastanesi

Veteriner Hastanesi Kurulum 

Otomobil Bayileri

Hyundai Kurulum 

Otomobil Bayileri

Porsche Kurulum 

Gıda Sanayi

Gıda Sanayi Kurulum 

At Bakım Evleri

At Bakım Evi Kurulum 

REFERANSLAR
Paylaş: