HER EV İÇİN EN DOĞRU MERKEZİ SÜPÜRGE ÜNİTESİ

Drainvac’ın üstün teknoloji ile geliştirilen konut serileri ; apartman daireleri, villalar, köşkler, malikaneler, karavanlar ve yatlar için en uygun çözümü sağlar.

Dünyanın ilk ve tek ISLAK – KURU emiş özelliğine sahip siklonik ve otomatik serileriyle evinizde su emişi yapabilir , tıkanan lavobolarınızı açabilir , halı ve koltuklarınızı şampuanlayarak yıkayabilirsiniz.

Drainvac Merkezi Süpürge Sistemleri ile evinizde hijyenik ve etkin temizliği en kolay ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz. 

Drainvac’ın geniş ürün yelpazesinde her kalitede ve her bütçeye uygun üniteler bulunmaktadır.

Drainvac’ın SILVERCLEAR Filtre Teknolojisine sahip üniteleridir. SILVERCLEAR Filtre Teknolojisinde, vakum  ünitesi içerisine çekilen, mayt ve bakteriler gümüş iyonlar yayılarak üremelerine engel olunur. Bu sayede ünite içinde biriken tozların tahliyesi sırasında kullanıcı rahatsız olmaz.

Bu üniteler toz torbalı ve kovalı olarak kullanılabilir.

Drainvac’ın Siklonik Filtre Teknolojisine sahip üniterleridir. Siklonik Filtrasyonda emiş gücü ünitenin çöp haznesi dolana kadar düşmez. Bu sayede etkin temizlik yapabilirsiniz. 

Bu ünitelerde toz torbası bulunmaz. Ünite üzerinde köpük filtre vardır. Köpük filtrenin değiştirilmesine gerek yoktur. Yerinden çıkarılıp yıkanması yeterlidir.

Bu üniteler Kuru ve Islak-Kuru olarak ikiye ayrılır.

Drainvac’ın Otomatik Serisi, patentli en son teknoloji üniteleridir.  

Otomatik Seri ünitelerde, toz torbası ve filtre yoktur. Ünite içine çekilen tozlar, ünite girişinde su ile filtre edilerek otomatik olarak gidere tahliye edilir. 

Bu üniteler bakım gerektirmez. Kuru toz temizliğinin yanı sıra, sıvı temizliği de yapılabilir. 

WhatsApp chat