Hortum Çözümleri

HORTUM ÇÖZÜMLERİ

Drainvac Merkezi Süpürge Sistemleri ile temizlik standart taşınabilen hortum ile yapılır. Bunun yanı sıra Drainvac çeşitli hortum çözümlerine sahiptir. Böylelikle temizlik daha kolay ve pratik bir şekilde yapılır.

Drainvac Hortum Çözümleri ile Hayatı Kolaylaştırın

Drainvac, temizliğin daha kolay ve pratik yapılabilmesi için kullanıcılarına çeşitli fırsatlar sunar. 

Standart temizlik hortumları vakum prizine takılarak vakum ünitesi çalıştırılır. Drainvac’ın çeşitli çözümleri ile temizlik hortumları vakum prizlerine takılmadan kolaylıkla çalışır ve kullanılabilir.

1-Priz İçerisine Gönderilen Model

Drainvac’ın en fazla kullanılan yöntemlerinden biridir.  Temizlik hortumu 7 metreden – 15 metre ye kadar uzatılabilir. 

Sistemi çalıştırmak için vakum priz kapağı açılır, istenildiği kadar hortum priz içerisinden çekip çıkarılır ve siyah kol ile hortum kilitlenir.Kol üzerindeki  buton ünitenin uzaktan çalışmasını sağlar. Temizlik işi bittiğinde kilidin açılarak hortumun ucunun elle kapatılması yeterlidir.Hortum otomatik olarak priz içerisine toplanacaktır. 

2- Makara Üzerinde Toplanan Model

Drainvac’ın en önemli sistemlerinden biride hortumun makara üzerine sarıldığı modellerdir. 

Temizlik hortumu makara üzerinden kullanılacak kadar çekilir ve kilitlenir. temizlik işlemi yapıldıktan sonra kilit açılarak hortum makara üzerine geri sarılır ve düzenli bir şekilde makara üzerine toplanır. 

Bu özel sistem ev ve işyerlerinde oluşabilecek kazaları önler ve temizliğin pratik bir şekilde yapılmasını sağlar.

3- Priz Üzerinde Bulunan Modeller

Drainvac hortum çözümlerinden en pratik olan çeşitlerinden biri de priz üzerinde bulunan modellerdir. Bu modellerde priz üzerine sabitlenmiş 1.5 metre hortum bulunmaktadır. Bu hortum akordiyon yapı sayeseinde 7 metreye kadar uzayabilir. 

WhatsApp chat