AZGEN GRUP

Azgen Turizm Sanayi ve Limited Şirketi ünvanıyla, 2010 yılında faaliyete başlayan firmamız, 2011 yılı itibari ile Drainvac (Canada) Merkezi Elektrikli Süpürge Sistemlerinin Türkiye ve Türk Cumhuriyetleri Genel Distribütörlüğünü yapmaktadır.

Yüzyıllık geçmişi bulunan ve ülkemizde 1994 yılından itibaren satışı yapılmakta olan Merkezi Elektrikli Süpürge Sistemleri, yeni ve eski tüm yapılarda kolaylıkla uygulanmaktadır.

DrainVac, ülkemizde faaliyet gösteren markalar gibi kuru temizlik yapmasının yanı sıra, sıvı emişi de yaparak şampuanlı temizliğe imkan sağlayan Otomatik Seri Vakum Üniteleri ile benzerlerinden ayrılmaktadır. Otomatik Seri Vakum Ünitelerinde filtre ve çöp torbası gerektirmeden çekilen toz ve kirler pis su hattına bağlanarak mevcut kanalizasyon şebekesine verilmektedir.

Firmamız; DrainVac uygulamalarını, ülkemizde sektörün gelişmesinde katkı sunmuş 25 yıllık tecrübesi bulunan ABD Sertifikalı, konusunda uzman mühendis kadrosuyla yapmaktadır.

Kullanıcıya doğru, zamanında, hızlı ve Avrupa standartlarında hizmet götürmeyi prensip edinen firmamız, genç ve dinamik kadrosuyla kısa sürede pazar lideri olmayı başarmıştır.

WhatsApp chat