Drainvac Türkiye

+90 212 325 0884 İletişim

Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/home/drainvacturkiye.com/httpdocslibraries/joomla/database/table) is not within the allowed path(s): (/home/drainvacturkiye.com/httpdocs:/home/drainvacturkiye.com/tmp:/tmp:/home/drainvacturkiye.com/moodledata) in /home/drainvacturkiye.com/httpdocs/libraries/joomla/filesystem/path.php on line 247

DrainVac Nedir?

  • PDF

im-produits-residentiel-portail-automatkDrainVac merkezi süpürge sistemi, merkezi Kanada’da olan ve 20 ülkede temsilciliği bulunan DrainVac International Inc firmasının kendi ismi ile ürettiği ilk ve tek ıslak-kuru temizlik yapabilen Merkezi Elektrikli Süpürge Sistemi markasıdır.

DrainVac, dünyada ilk ve tek ıslak-kuru temizlik yapabilen bir marka olmanın yanı sıra, ileri teknolojiyle üretilen Konut, Ticari ve Endüstriyel tipte 50’ye yakın modeli mevcuttur. Yüksek ve kesintisiz emiş gücü, enerji tasarrufu, sessiz çalışması, zengin aksesuar çeşidi ve Otomatik Seri Vakum Üniteleri ile benzerlerinden farklılık göstermektedir.

Otomatik Seri Vakum Ünitelerinde filtre ve çöp torbası gerektirmeden ıslak-kuru çekilen toz ve kirler mevcut pis su hattına bağlanarak sifon metoduyla kanalizasyon şebekesine verilmektedir.

DrainVac’ın, dünyada birçok konutun yanı sıra Otel, Hastane, Ticari İşletmeler, Endüstriyel Tesisler, Restaurantlar, Temizlik Firmaları ve lüks otomobil yıkama firmaları gibi on binlerce başarılı uygulaması vardır..

 

 

 <

/p>
Home
Paylaş: