Drainvac Türkiye

+90 212 325 0884 İletişim

Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/home/drainvacturkiye.com/httpdocslibraries/joomla/database/table) is not within the allowed path(s): (/home/drainvacturkiye.com/httpdocs:/home/drainvacturkiye.com/tmp:/tmp:/home/drainvacturkiye.com/moodledata) in /home/drainvacturkiye.com/httpdocs/libraries/joomla/filesystem/path.php on line 247

Niçin DrainVac ?

  • PDF

 

DrainVac Merkezi Süpürge Sistemleri; aşağıda özellikleri nedeni ile Apartman Daireleri, Residence’ ler Villalar, Köşkler, Malikaneler, Yalılar, Yatlar ve Dini Mekanların (Cami, Kilise ve Sinegokların ) birinci tercihi olmuştur.

 

Konutsal Uygulamalarda Niçin DrainVac ?

 

% 100 Sessiz Çalışır

Sistemin ana vakum ünitesi, temizlik yapılan mekanın dışında depo, garaj, kiler, balkon vs. gibi bölümlere monte edildiği için % 100 sessizdir. Temizlik yaparken duymaya alıştığımız, o müthiş sesi hiç duymazsınız. Böylece çocuğunuz uyurken, başkalarının telefonla konuştuğu, müzik dinlediği TV seyrettiği yerlerde dahi DrainVac ile rahatlıkla temizlik yapabilirsiniz.

 

 

% 100 Tozsuz Çalışır, Sağlığınız İçin İdealdir

DrainVac ile çekilen toz ve kirler vakum hatları vasıtası ile ana vakum ünitesine iletilir. Vakum Ünitesinde, çöpler filtre edildikten sonra ağır hava atmosfere verilerek, gözle görünmeyen, alerjiye neden olan polen ve toz böcekleri temizlik yapılan ortamdan uzaklaştırılmış olur. Sistemin bu özelliği nedeni ile astım hastaları dahi temizlik yapılan mekanda kalıp temiz bir hava teneffüs etme şansını elde ederler.

 

 

Emiş Gücü Sürekli Yüksektir

DrainVac’ın özel olarak tasarlanmış vakum ünitelerinin , portatif elektrik süpürgelerine göre 4 kat daha fazla emiş gücü vardır. Emsallerine göre de % 10-15 oranında daha fazla emiş gücü olan DrainVac halı, koltuk, kanepe ve sert zeminleri derinlemesine temizler. Kullanıldığı süre içinde emiş gücünde düşme olmaz, devamlı % 100 performansta temizlik imkanı sağlar

 

 

 

 

Hızlı, Etkin Temizlik İmkanı Sağlar ve Tasarrufludur

etkinDrainVac’ı kullanırken arkanızdan çekip götürdüğünüz tek şey temizlik hortumu (7,5- 9-10,5-12 veya 15m uzunluklarında) olduğu, yüksek emiş gücü nedeni ile temizlik yapılan alandan bir defa geçmeniz yeterli olduğu için portatif süpürgelere göre % 30 daha hızlı temizlik yapar ve   % 30 daha az elektrik enerjisi sarf edersiniz.

 

 

 

Kullanımı Rahattır, Parke ve Mobilyalarınıza Zarar Vermez

DrainVac ile temizlik yaparken taşıdığınız tek şey temizlik hortumudur. Esnek ve kullanılacak alana göre uzunluğu ayarlanabilen temizlik hortumu ile koltuk, kanepe, merdivenler, tavanlar, perdeler ve otomobilinizi rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Özel olarak tasarlanmış aksesuarları parke ve mobilyalarınızı korur. DrainVac’ın her mekana uygun bir aksesuarı mutlaka mevcuttur.

Sulu ve Şampuanlı Temizlik İmkanı Vardır

DrainVac’ın özel olarak tasarlanmış vakum üniteleri (Siklonik ve otomatik seri vakum üniteleri) sayesinde, halılarınızı yıkayabilir, şampuanlayabilir, suyunu çekebilir, tıkanık lavabolarınızı açabilir, banyo ve wc lerinizi rahatlıkla temizleyebilirsiniz. DrainVac dünyanın ilk ve tek ıslak-kuru temizlik yapabilen Merkezi Elektrikli Süpürge Sistemidir. Otomatik Seri Vakum Ünitelerinde filtre ve çöp torbası gerektirmeden ıslak-kuru çekilen toz ve kirler mevcut pis su hattına bağlanarak sifon metoduyla kanalizasyon şebekesine verilmektedir.

Evinize Değer Katar

DrainVac Merkezi Elektrikli Süpürge Sistemi evinize yapacağınız ekonomik bir yatırımdır. Evinizin değerini artırmakta katkısı büyüktür. Amerika, Canada, Avrupa ve son yıllarda ülkemizde yeni ev sahiplerinin evlerini alırken sordukları ilk sorulardan birisi Merkezi Elektrikli Süpürge Sistemi hakkındadır. DrainVac’lı evinizi diğer evlere oranla daha iyi fiyata ve daha çabuk satacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

 

 

Ticari İşletmelerde Niçin DrainVac ?

DrainVac Merkezi Elektrikli Süpürge Sistemleri; Oto Yıkama İstasyonları, Oto Servis ve Showroom’ ları, Pastaneler, Cafeler, Restaurantlar, Kreşler, Sinemalar, Tiyatrolar, Yurtlar, Huzur Evleri, Kütüpkaneler, Oteller, Tatil Köyleri , Ofisler, İş Merkezileri ve Alışveriş Merkezlerinin de temizlikte tercih ettikleri sistemler arasında yerini almıştır.

DrainVac yukarıda (konutsal uygulamalarda) belirtilen özelliklerinin yanı sıra; aşağıda belirtilen özellikleri nedeni ile ticari işletmeler tarafından tercih edilmektedir.

Daha Az Bakım Masrafı Gerektirir,

DrainVac’ın portatif süpürge ve emsallerine göre bakım masrafı yok denecek kadar azdır.

 

(Örneğin 28 Milyon yatırım bedeli olan 5 yıldızlı 200 odalı bir otelde, sistemin maliyeti 135.000 Euro olurken, 5 yıllık bakım ve yedek parça maliyeti 3000 Euro’yu geçmez..)

 

Enerjiden ve Personelden Tasarruf Ettirir,

DrainVac hızlı ve etkin temizlik yaptığı için enerjiden % 30 tasarruf ettirirken, personelden de tasarruf ettirir. Daha az personel ile daha hızlı ve etkin temizlik yaparsınız. (Örneğin 28 Milyon yatırım bedeli olan 5 yıldızlı 200 odalı bir otelde, sistemin maliyeti 135000 Euro olurken, 20 kişi ile etkin ve hızlı temizlik yapabilir. Portatif süpürgelerle böyle bir otel ancak 28 kişi ile temizleneblir.)

  

 

 

Kısa Sürede (3-4 yıl içinde ) Kendini Amorti Eder,

DrainVac’ın ömrü , içinde bulunduğu yapının ekonomik ömrüne endekslidir. Düşük bakım masrafı, enerji ve personel tasarrufu gibi kriterler dikkate alındığında 3-4 yıl içinde kendini amorti eder.

 

Endüstriyel Tesislerde Niçin DrainVac ?

 DrainVac Endüstriyel tesislerin de vazgeçilmezleri arasında yer alır. İlaç, Gıda, Un, Otomobil, Plastik vb. gibi fabrikalar temizlikte DrainVac Merkezi Elektrikli Süpürge Sistemini tercih etmektedirler.

DrainVac yukarıda belirtilen(konutsal ve ticari uygulamalarda) özelliklerin yanında aşağıda belirtilen özellikler nedeni ile Endüstriyel Tesisler tarafından tercih edilir.

Ürün Kalitesini Artırır

 

 

DrainVac Merkezi Elektrikli Süpürge Sistemleri, temizlik yapılan mekanda tozu sirküle ettirmediği ve direkt olarak ortamdan uzaklaştırdığı için ürün kalitesini artmasına yardımcı olur.

 

 

 

 

Çok Kullanıcılı ve Güçlü Temizlik İmkanı Sağlar

 

 

DrainVac Fabrikanızda hızlı ve aynı anda birkaç bölümde birden temizlik yapma imkanı sağlar. DrainVac’ın vakum üniteleri temizlik yapılan hortum çapına göre aynı anda 5 kullanıcıya, geleneksel elektrik süpürgelerinin en az 3 katı oranında bir emiş gücü ile temizlik yapma imkanını sağlar.

 

 

 

 Ara Toplama Separatorleri İle Geri Kazanım Sağlar

 

 

Fabrikalarda bazı ürün toz ve kirlerin birbirleri ile karışmaması veya geri kazanılması gerekir. DrainVac sisteminde bu iş için özel yapılmış filtreli ya da filtresiz Ara Toplama Separatörleri (Siklonlar) mevcuttur. Ara Toplama Seperatörleri (Siklonlar), vakum hattı üzerinde , vakum prizi ile vakum ünitesi arasındaki bir bölüme monte edilir. Sistem üzerinde birden fazla ara seperatörü(Siklon) hizmet verebilir.

 

 

 

Otomatik Filtre ve Otomatik Boşaltma Sistemi ile Minimum Bakım Masrafı Gerektirir

 

 

İnce tozların üretildiği fabrikalarda yapılan temizlikte, HEPA filtre kullanılması gerekir. Geleneksel elektrik süpürgelerinde HEPA filtrelerin temizlenmesi çok zahmetli bir iş olduğu için, filtreler zamanında temizlenmez. Bu durum emişi azaltır ve motorun ömrü kısaltır. DrainVac’ın HEPA filtre takılan vakum ünitelerinde tam otomatik filtre temizleme özelliği mevcuttur. Bu neden filtre düzenli olarak temizlendiğinden emiş her zaman yüksek olur ve vakum motoru zarar görmez. Ayrıca; DrainVac’ın Endüstriyel tip vakum üniteleri emilen toz ve kirleri pis su hattı kanalı ile kanalizasyon şebekesine ya da isteğe bağlı olarak konteynere kendisi otomatik olarak boşaltır. DrainVac Endüstriyel tip vakum üniteleri minimum bakım masrafı gerektirir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Home
Paylaş: